Turistické informační centrum v Mnichovicích zapůjčuje koloběžky a elektrokolo

kolobezkaPokud dáváte přednost aktivnímu trávení volného času, vyzkoušejte naše koloběžky. Nabízí je informační centrum. K dispozici jsou čtyři kusy koloběžek a to v pracovní době turistického informačního centra. A nejen to – půjčit si je můžete klidně na celý víkend. Objednávat lze také individuálně na delší dobu nebo na různé soukromé akce, v takovém případě musí být objednáno minimálně 10 pracovních dnů předem a cena půjčovného bude řešena individuálně ve spolupráci s Ladovým krajem. Přednost při vypůjčení mají vždy akce organizované v obcích tohoto sdružení.

Půjčovna bude fungovat celé léto, tedy minimálně do konce září. Koloběžky si můžete dopředu zamluvit na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , anebo zavolat na telefon 323 666 311. Vůbec nejlepší ale bude, když se přijdete podívat a rovnou si je vyzkoušíte. Třeba jen na hodinu. Stihnete objet náměstí, podívat se na Zittův mlýn nebo zajet do Podskalí.

Koloběžky - ceník půjčovného

1 hodina                                            80 Kč/ks
½ dne (maximálně 4 hodiny)          150 Kč/ks
Celý den                                            280 Kč/ks
Celý den rodina*                              200 Kč/ks
Celý víkend**                                   400 Kč/ks


*Při zapůjčení 3 ks a více najednou na jednu smlouvu
**Při zapůjčení v pátek odpoledne nebo v sobotu dopoledne a navrácení nejpozději v pondělí ráno do 9 hodin

 

kolo

Přijďte zkusit zdolat naše kopce na elektrokole, které si můžete zdarma zapůjčit v pracovní době turistického informačního centra. Nezapomeňte si však přinést dva platné doklady k ověření totožnosti. K zapůjčení elektrokola jsou potřeba tyto doklady: občanský průkaz a další doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas, rodný list), doklad pro ověření bydliště (bankovní výpis, faktura za telefon, elektriku, Sipo, inkaso apod.), popřípadě další doklady a informace o vypůjčiteli dle uvážení půjčitele. Bez předchozího písemného souhlasu majitele, nesmí zapůjčené elektrokolo vyjet mimo území ČR.

 

Při zapůjčení elektrokola vypůjčitel skládá vratnou kauci ve výši 5.000,-Kč, jako zálohu k úhradě případných škod a dluhů způsobených vypůjčitelem, která se v případě předání půjčiteli nepoškozeného elektrokola vrací vypůjčiteli zpět v plné výši.

 

Součástí výpůjčky je také nabíječka na elektrokolo.

Elektrokolo si můžete také předběžně objednat na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu: 323 666 311.