Občanské sdružení Mnichovický Rynek

Základní informace o Mnichovickém Rynku

Mnichovický Rynek byl založen počátkem roku 1999 na podporu společenského života v obci Mnichovice u Prahy. Mezi jeho hlavní aktivity patří pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty vážné i méně vážné hudby, přednášky a výhledově také výstavy, charitativní činnost, akce pro zlepšení životního prostředí v obci a jejím okolí a další.

Mnichovický Rynek je otevřen zájemcům z Mnichovic a okolí, ale i lidem, kteří pocházejí odjinud a k Mnichovicím mají blízký vztah.

Mnichovický Rynek spolupracuje s Městským úřadem v Mnichovicích, ale své činnosti provozuje nezávisle.

Hlavním smyslem existence sdružení Mnichovický Rynek je dávat lidi dohromady. Zveme proto ke spolupráci každého, kdo by se rád podílel na společenském oživování naší obce. Míváte někdy navečer, když jdete po mnichovickém náměstí, pocit, že všichni obyvatelé vymřeli? Znepokojuje vás to? Potřebujeme vás a věříme, že vám máme co nabídnout.


Scházíme se každou druhou neděli v měsíci v osm hodin večer. Každý je vítán

Mnichovický Rynek
Pražská 323
251 64 Mnichovice
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Jan Klimeš, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 323 642 054
Robert Šmejkal, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 323 640 801