Divadelní představení Byt na inzerát

na ostro 6 Kdy: 21. 5. 2014
Kde: Mnichovická krčma
Využijte možnost posledních vstupenek za zvýhodněnou cenu 150,- Kč

Do Mnichovic přijede divadlo! A ne ledajaké. Ve skvělé francouzské komedii Marca Camolettiho hraje řada skvělých herců a našich sousedů. Adéla Gondíková bydlí v Pyšelích, Marcel Vašinka v Mnichovicích, které dobře zná i Ivana Andrlová, Zbyšek Pantůček žije v Doubravčicích. A tak doufáme, že jim se bude líbit u nás a vy, díky nim, budete mít pěkný večer.

Středa 21. 5. 2014 od 19:00 v Mnichovické krčmě


Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. Všechny obyvatelky bytu se nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny, bez vědomí těch ostatních, si podají inzerát. Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera.  Zájemci, čtyři muži nejrůznějšího ražení, se brzy dostaví, ale ženy, které si podaly inzerát, si je jaksi popletou. Z nedorozumění vznikají kouzelné situace, ve kterých se smíchy odbourávají nejen diváci, ale mnohdy i herci sami. Úspěšná komedie nabízí řadu vtipných situací a dialogů. Jistou pikantnost přitom zvládá s pověstným francouzským šarmem.


Jacquelina -Adéla Gondíková
Jeanina - Ivana Andrlová / Veronika Jeníková
Georgette -Marcela Nohýnková / Vlasta Žehrová
Marie-Louisa - Olga Želenská
Spartakus - Martin Zounar
Bertrand - Marcel Vašinka
Bernard - Zbyšek Pantůček
Jean - Filip Tomsa


Předprodej vstupenek
Infocentrum – po celou pracovní dobu, od 1. 4. 2014

Běžná cena vstupenek 350 ,- Kč, pro vás cenu vstupenky dotuje město v rámci oslav výročí založení města a nabízí zvýhodněné vstupenky v hodnotě 250,- Kč a 200,- Kč.

na ostro 9 na ostro 10 na ostro 13
na ostro 30 na ostro 33 na ostro 35
na ostro 40 na ostro 45 na ostro 49